Categories
Blogy

…tečúca rieka (7.časť)

3.3.2019

Tento víkend som mal stráviť v Edinburg na jednom stretnutí, len nakoniec som to sám zrušil a nešiel som nikam. Nebudem rozoberať či to bolo dobré alebo zlé rozhodnutie. Jednoducho som sa rozhodol a basta. Beriem to tak, že takto to malo byť. A, že ja som mal byť na mieste, kde som bol.

V piatok, keď som skončil môj posledný pracovný deň v mojej teraz už bývalej práci, priniesol som všetky veci odtiaľ domov, položil ich vedľa postele, sadol si a zamyslel som sa. Ďalšia etapa v mojom živote skončila a nastupuje druhá. Hľadanie novej práce a sťahovanie sa na nové miesto. Ale teraz sú tu dva dni voľna a ja som doma sám a nechcem premyšľať o tom všetkom teraz. Chcem dať sebe oddych a relax. Ok, rozhodnutie bolo na svete. Idem niekam preč, mimo domu. Spomenul som si, ako mi kedysi dávno môj, teraz už bývalý kolega z práce hovoril, že má niekde chatu, že ak budem niekedy potrebovať romantické hniezdočko, tak…

Počuj Rob, vieš ako si mi spomínal tú chatu, že tam môžem niekedy stráviť romantický čas s niekým.. Máš ju tento víkend voľnú? Chcem niekam vypadnúť a užiť si.

Ježiši Rado, jasné. Teraz tam nikto nie je, aspoň to tam trochu “oprášiš”. Príď si po kľúče.

Cestou som nakúpil nejaké jedlo, aby som sa tam cítil v pohode. Odomykám dvere, wow.. Nikdy predtým som tu nebol. Dávno som vyrástol z potreby žúrovať so ženami a robiť si za každú ďalšiu čiarku do môjho pomyselného zoznamu žien. Ale tu sa mi začalo páčiť. Je chladno a ja sa pokúšam zapáliť krb. Vlastne som to nikdy ešte nerobil. Volám Robovi. Smeje sa do telefónu.

Nie, že mi to tam podlápite a zhoríte do rána.

Rob, ja som tu sám, nie som tu so ženou.

Čo??? To myslíš vážne? Čo sa stalo? Pohádali ste sa?

Nie, všetko je v poriadku. Len som chcel vypadnúť na víkend preč. Potrebujem sa uvoľniť.

Mám Ti tam poslať nejaké ženy, nech Ťa rozveselia?

Neopováž sa!

Nikdy som nemál rád dohodené ženy. Ja si chcem ženu uloviť sám. Chcem sa kochať tým pocitom, že ja som ju získal. Nie tým, že niekto mi ju podstrčil.

A tak sedím vo veľmi krásnom kresle a pozerám na oheň v krbe. Pijem kávu a premýšľam. Ani neviem prečo a z akého dôvodu mi prišla spomienka na moju bývalú ženu, o ktorú som sa snažil veľmi dlho a viem, že ju stále ľúbim. Ale je rozdiel ľúbiť a ľúbiť. Je iné ľúbiť svojho manžela, ľúbiť svoje deti, ľúbiť svojich rodičov a ľúbiť kávu napríklad. Ale v každom jednom prípade používame slovo ľúbiť a nikto sa nepozastavuje nad tým, ako môžeš povedať ľúbim svoje dieťa, keď hovoríš že ľúbiš svojho manžela. Je to predsa logicky jasné každému. To som si myslel, že to tak funguje. Ale mýlil som sa.

Píšem jej správu. Nepočítal som s tým, že naozaj príde. Ale je tu. A vyzerá tak šťavnato.. Sadla si na gauč a ja idem pripraviť kávu. Z diaľky si ju obzerám. Ako tam sedí, jej krivky, jej “nevinné” tričko, pod ktorým už vidím svoje ruky a nekonečnú predstavu pohybov, ktoré tam chcem robiť.

Prečo si ma sem vlastne zavolal?

Pozerá sa mi do očí. Ona totiž vie, kedy hovorím pravdu a kedy nie.

Dnes som bol posledný deň v práci, mal som trochu smutný deň aj keď som to nikomu neukázal a chcel som večer strávit s pocitom pohodlia, uvoľnenia a spomenul som si na Teba. Ako som sa pri Tebe vždy cítil fajn. Preto som chcel, aby si bola tu. A som rád, že si prišla.

Mhm…

Pozerá na mňa a pokývala hlavou. Viem, že čakala možno nejaké vyznanie alebo iné slová. Prišiel som ku nej a prisadol si. Idem rovno na vec.

Mám chuť ťa objať a držať Ťa chvíľu iba tak..

Ani som to nedopovedal a už ju silno objímam. Po dlhej dobe znovu vnímam jej vôňu, jej vlasy, telo, pokožku, jej chvenie, ktoré som tak veľmi miloval.

Máš veľmi pekné tričko. Nepamatám si Ťa v bielom. Ale toto vyzerá naozaj sexi.

Nie, nie je sexi. Je nevinné, ako ja.

Tak Ty si nevinná?

Pošepkal som jej do ucha a v tom som už vedel, že … moja ruka vkĺzla pod jej nevinné tričko a naše pery sa znovu stretli. Dávno som zabudol ako chutia.

Katka… Mám chuť Ťa šialene zvádzať a robiť všetko, čo mi napadne.

A čo je to podľa Teba zvádzať?

Bozkavam ju a zároveň odpovedám.

Keď robím a hovorím to, čo mám na srdci. Keď si nedávam servítku pred ústa a kašlem na nejaké predpisy, čo sa má a čo nemá.

Pravou rukou ju držím v objatí a ľavou rukou jej hladím prsia. A zároveň obsypávam bozkami všade, kde mi napadne. Chvíľu sa zastavím a pozerám sa na ňu. Na jej tvár, jej pery, ktoré hľadajú moje pery, chcem sa týmto momentom pokochať a užiť si ho naplno. Nahnem sa k jej uchu..

Ako to robíš, že vždy tak vzrušujúco voniaš?

To asi preto, že ma tak rozpaľuješ.

Toto je rozpaľovanie? Veď som si ešte ani rukávy poriadne nevysúkal.

A čo snáď plánuješ použiť sviečku a nakvapkať na mňa? Nejako si pokročil.

BUM!!! Tu moje vzrušenie behlo do mínusu. Odtiahol som sa.

Čo sa stalo?

Nič. To len moje ego teraz schytalo tvrdý gol.

Kľud, čo sa deje?

Moje ego mi dáva niekedy naozaj zabrať. V hlave mi víria myšlienky typu : a ja taký blb, som ju nevyšukal nikdy poriadne, ani horúci olej som na ňu nenakvapkal, lebo som všetko dokazil a jediné, čo som chcel bolo iba byť s ňou a nemyslel som na to, že ona chce niečo úplne iné.. Aby som bol pokrocilý a nie taký úbohy.. Aby som ju ošukal a nie iba ju chcel objímať.. Aby som ju ovoskoval a nie iba hladkal.

Chcela by si? Ten vosk na sebe?

A vieš, že som nad tým nikdy neuvažovala?

Neodpovedal som, iba som sa nasilu pousmial. Ale v hlave mi doslova “vrieskala” veta: Tak prečo si to dokelu spomenula?!?! Ale tá jej voňa a jej bozky..

Myslím, že potrebuješ podriadne vyšvácať na zadok.

Fakt? Prečo?

Aby som si ukľudnil chúťky a aby sa moje ego znovu ukľudnilo. Aby som videl ako máš poriadne červené štípance na zadku.

Oblapil som ju, dal jej hlbokú a dlhú pusu. Vyzliekol som jej tričko, pomohol rozopnúť a stiahnúť nohavice a súčasne vyzliekal seba. Ľahla si na gauč bruchom dolu a ja bez akýchkoľvek ďalších predohier a hladkaní, napasoval som sa na ňu a vnikol som hlboko do nej. Zároveň som oboma rukami stláčal jej prsia, hryzol ju na krku a prirážal. Divoko. Nahnevane a zároveň nadržane. Prirážam naozaj tvrdo, a viem že ma cíti na prsiach, na krku, všade.

Obrátim si ju na chrbát. Chcem jej vidieť do očí. Pozorovať moment, ako do nej vchádzam a vychádzam. Vnímam jej mokro. Vlhkosť, jej šťavu. Vnímam tú našu, inú voňu. Ako sa na mňa pritláča a nastavuje mi svoju panvu, aby som mohol vnikať poriadne hlboko. Občas ho vytiahnem úplne celý von a iba špičkou penisu ju doslova šteklím na tom malom mieste, ktoré je medzi obomi jej mokrými dierkami. Snažím sa úplne pomaly prechádzať iba po povrchu toho miesta a ísť od hornej dierky až k dolnej. Zavriem oči a vnímam moment, ako to už neviem vydržať. Zasuniem sa znovu do nej, oblapím obomi rukami jej stehná a prirážam akoby som to robil prvýkrát. Rýchlo. Ona ma oblapila svojimi nohami a priam ma pritlačila ku sebe. Vnímam je nohy na mojom zadku a viem, že už.. Použijem tie naše slová a som na vrchole. V nej. A zalieva ma horúci pocit. Spotenosť. Búchanie srdca. Vnímam moje trhané pohyby v nej. Vnímam ju, jej telo, jej šťavu. Nakloním sa k nej a dám jej bozk. Ležíme vedľa seba.

Zvláštne. Vieš, že sa mi to začalo páčiť?

Čo konkretne?

Táto časť nás.

Ako sex? Či čo?

Nevidím za tým len sex. Ale časť nevypovedaného.

Neviem, čo tým myslí, tak sa iba usmejem a pobozkám ju na vlasy. Sme bez slov.. Iba sa vnímame v tichu. Zvláštne, vždy som si myslel, že život sa má prežiť so svojou ženou a nie so ženou, ktorá musí byť moja žena.

Ľúbim Ťa – povedal som jej. Mám chuť Ťa vyplieskať po holej…

Na ďalší deň, keď sme každý už doma, mi píše správu.

Prepáč mi to včera.

Znovu nechápem prečo  to píše a čo vlastne, ktorú časť mám prepáčiť.

Mne bolo s Tebou fajn. Ľúbim Ťa. Keď dám mám Ťa rád..znie mi to divne..a napriek tomu, že ťa neľúbim tak ako kedysi..tak tieto slová sú mi akosi bližšie.

Hm..no tak to fakt vďaka. Som si istá, že na sex máš záujemkýň dosť.

Nechápem čo jej zase je a čo som urobil.

Áno, žien je kopec všade okolo. A všelijaké veru. A vieš, že moja fantázia keď sa správne zapne, vie dokázať všeličo. Ale ja som pán tej fantázie a ja si vyberám, komu tú fantáziu a mňa dám. Viem, že sa s Tebou cítim fajn, viem že sa nemusím na nič hrať a nič skrývať.

Prečo si už druhý deň taký..ako to povedať..

Sám netuším a ani nemám potrebu to zisťovať. Beriem to tak ako to je. Možno si niečo vo mne naštartovala. Neviem.

Čo som naštartovala? V čom je to iné, lepšie?

No..dám to asi takto..máš rada oheň? Pozerat sa na oheň ako horí..vnímať zvuky ohňa, ako praskoce, jeho teplo?

Hej.

Tak odpoveď, že v čom je to iné a či je to lepšie je : Áno je.. Pretože to vnímam ako keby medzi nami bol teraz oheň.. Pekne teplý a veľký.. Že sa cítime v pohode.

Ale to nevystihuje. Nie som v pohode.

Chýba Ti niečo? Môžem urobiť niečo, aby si bola v pohode?

Nie, nemaš ako. Možno ten sex. Žartujem.

Ty si dnes poriadne hryzavá.. A zároveň sexi. Ľúbim Ťa.

Neľúbiš. Včera si mi to povedal.

Ale vnímam, že keď Ti to napíšem, hoci myslím nie to ako kedysi, keď som bol do Teba zaľúbený, tak cítim to ako keď sa Ti uvoľní hrdlo a smieš rozprávať. A viem, že vieš čo cítim a basta. Nemusíme to rozoberať večne.

Ale ja potom nechápem čo ku mne cítiš teda.

A je to dôležité?

Áno.

Náklonnosť. To, že si moja žena s ktorou som mal prežiť svoj život, len to niekto tam hore zle načasoval a už sa to nedá opraviť. Ale viem, že si moja žena. Aj keď už nebudem s Tebou.

Hm…. Bude lepšie ak nebudeme už viac v kontakte. Len to škodí. 

Aj takto skončí jedno krásne stretnutie. Tak nech sa teda stane Tvoja vôľa a nech sa Ti splní toto Tvoje želanie.

Už nikdy jej nepoviem tie slová “Ľúbim Ťa”. Možno tie slová to spôsobili. Neviem. Pre mňa je smerodajné to, že viem čo cítim a to, že som si istý vo svojich citoch.

Len očividne niektoré city je asi lepšie nechať odniesť prúdom rieky preč. Aby nekazili aspoň tú krásnu spomienku, ktorá ešte zostala medzi dvomi ľuďmi.