Bitcoin

STRÁNKA PRE ODVÁŽNYCH

Ak sa zaujímaš o Bitcoin, čítaj ďalej

celý článok : TU

REDBALLBLUE.COM

TU ZÍSKAŠ BITCOIN ZADARMO

JE BITCOIN PRE KAŽDÉHO?
ČO POTREBUJEŠ?

Pre nákup, získanie a uchovanie Bitcoinu potrebuješ Bitcoinovú peňaženku

AK SI ODVÁŽNY A CHCEŠ NIEČO VIAC

Začni obchodovať na burze alebo si kúp Masternode

PLATBA BITCOINOM

kde môžeš platiť BTC? Celá mapa

klikni

Top 100 richest address

zaujímavý zoznam najbohatších BTC adries.

klikni

Bitcoin ATM Radar

aktuálna mapa ATM bankomatov na celom svete.

klikni

CRYPTOBUBLES

Interactive Buble Chart for Cryptocurrencies

klikni

Bitcoin som objavila zhruba v marci 2015 a preto som mu venovala aj túto stránku, aby tak ako mne robí BTC radosť, mohol robiť radosť aj každému novému nadšencovi.

Asi rok som sa len oboznamovala, využívala iba Free stránky. Neskôr som vyskúšala investovať min.sumu. O mojom pokuse byť trader píšem TU

Bitcony sú skoro všade označované ako mena budúcnosti, ale veď.. platba BTC už predsa funguje… dá sa s nimi platiť v obchodoch, za služby… dá sa s nimi obchodovať na burze. Tak aká budúcnosť? Je to predsa už súčasnosť.​

V záložke Free BTC úmyselne uvádzam min sumu, ktorú môžeš získať. Mňa osobne rozčuľuje ak natrafím na odkaz/info, že na ňom môžem získať až napr. 10 000 satoshi, len žiaľ už sa tam neuvádza, že to je maximálny zisk. Presne ako keď nastúpiš na nové miesto v práci s tipom, že Tvoj mesačný plat môže byť až 5 000€. Nepovedia Ti, že iba v prípade ak to dotiahneš na riaditeľa. Alebo ak si kúpiš nejaký žreb s info, že môžeš získať až 1 000 000€. A po zoškriabaní výherných políčok zistíš, že si nevyhral nič. Ale ak Ti ja uvádzam, že získaš napr. 50 satoshi a Tebe nabehne odmena 500 satoshi.

V ktorom prípade sa viac potešíš?

V tom, ktorý používam ja alebo v tom, ktorý sľubuje najvyššiu výhru? Ja nepotrebujem nikoho oblbovať, len aby klikal na moje odkazy. Pre mňa je táto stránka niečo, čo robím rada a teší ma to. Nerobím to preto, aby som na niekom zarobila. Samozrejme, ak mám pri tom čo ma teší aj zisk, je to v poriadku, ale nie je to primárny cieľ mojej stránky.

Ak máš nejakú otázku, nápad na zlepšenie, tému o ktorej mám napísať, tak mi napíš

Ak sa Ti táto stránka páči alebo Ti v niečom pomohla, budem rada, keď mi o tom napíšeš.

bc1q75m0zcqwnp8lv5tv9smjacgwf50y8kn8c2du09

redballblue

SiteLock