Categories
Blogy

..ostane v Tebe navždy

Dnes ma hudba z jednej pesničky preniesla pár rokov dozadu, keď som prežíval nádherné chvíle s niekým, koho som veľmi ľúbil. Určite máš aj Ty niektoré momenty, na ktoré nevieš a nechceš zabudnúť, pretože boli tak osobné. Tak hlboké a krásne, že to jednoducho ostane v Tebe navždy.

Dve nahé telá. Ležia vedľa seba prvýkrát. Ona sa hanbí. A Ty možno tiež. V bežnej situácií ak si až priveľmi vzrušená a tešíš sa na prvé milovanie, cítiš to aj tam dolu. Cítiš akoby sa Tvoj klitoris doslova kúpal v šťave vzrušenia.

Občas sa, ale stane, že práve to prílišné vzrušenie Ťa zabrzdí, že máš strach. Strach zmiešaný so vzrušením a vtedy to tam dolu necítiš tak, ako je bežné. Hoci to veľmi chceš a chveješ sa každým milimetrom svojej pokožky, doslova prahneš po dotykoch a vzájomnom splynutí.

Sedíš nahá v strede postele a vnímaš, ako Ťa odzadu objíma, vnímaš, ako sú Vaše telá nalepené. Nalepené na Tvojom chrbte. Vnímaš to spolu s vášnivými bozkami na krku. S rukami na Tvojich prsiach. Vnímaš, ako dýcha. Vnímaš tú živočíšnu atmosféru a zabúdaš na to, že sa hanbíš.

Potom si ľahneš tvárou dolu a necháš si dráždiť a masírovať chrbát. Necháš nech sa dotýka svojím telom toho Tvojho. Necháš nech sa nahýna nad Tvoj chrbát a obsypáva Ťa bozkami. Necháš nech Ti píše prstom po chrbte. Necháš nech precítiš pocit, ako sedí na Tvojom zadku. Necháš nech vníma aké je to vzrušujúce, ak Ťa smie cítiť celým svojím  rozkrokom. Necháš nech… 

Zaspala v Tvojom objatí. Dve nahé telá. Neprikryté. Príjemne spotené. Objímaš ju a praješ si, aby to takto zostalo navždy. Po chvíli sa preberie, pozrie na Teba: “Zaspala som” povie Ti tíško. “To nevadí.” Usmeješ sa.  Vnímate svoju spotenú vôňu.

A teraz sa prenes o pár rokov dopredu, do súčastnosti. A vnímaj ako sa všetko toto prežité, všetky tieto chvíle zapísali niekam hore. Možno do neba. A vždy, keď zdvihneš hlavu hore a pozrieš sa tam, vieš že nebo je navždy. Že nikdy nezmizne. Že bude navždy nad Tebou.