O mne

Chceš vedieť ako vznikol tento web?

sketch.jpg
Bitcony sú skoro všade označované ako mena budúcnosti, ale veď.. platba BTC už predsa funguje… dá sa s nimi platiť v obchodoch, za služby… dá sa s nimi obchodovať na burze. Tak aká budúcnosť? Je to predsa už súčasnosť.

Mňa chytili zhruba v marci 2015 a preto som im venovala aj túto stránku, aby tak ako mne robia BTC radosť, mohli robiť radosť aj každému novému nadšencovi.

photo
2019-04-26_1848

Asi rok som sa len oboznamovala, využíval iba Free stránky. Neskôr som vyskúšala investovať min.sumu a momentálne mám chrobáka v hlave, že upustím od Free stránok a prejdem na nejaký iný “vlnitý pohyb” so svojimi satoshi. O mojom trading-u píšem TU

A tak vznikol tento web

V záložke Free BTC úmyselne uvádzam min sumu, ktorú môžeš získať. Mňa osobne rozčuluje ak natrafím na odkaz/info, že na ňom môžem získať až napr. 10 000 satoshi, len žiaľ už sa tam neuvádza, že to je maximálny zisk. Presne ako keď nastúpiš na nové miesto v práci s tipom, že Tvoj mesačný plat môže byť až 5 000€. Nepovedia Ti, že iba v prípade ak to dotiahneš na riaditeľa. Alebo ak si kúpiš nejaký žreb s info, že môžeš získať až 1 000 000€. A po zoškrabaní výherných políčok zistíš, že si nevyhral nič. Ale ak Ti ja uvádzam, že získaš napr. 50 satoshi a Tebe nabehne odmena 500 satoshi.

V ktorom pripade sa viac potešíš?

V tom, ktorý používam ja alebo v tom, ktorý sľubuje najvyššiu vyhru? Ja nepotrebujem nikoho oblbovať, len aby klikal na moje odkazy. Pre mňa je táto stránka niečo, čo robím rada a teší ma to. Nerobím to preto, aby som na niekom zarobil. Samozrejme, ak mám pri tom čo ma teší aj zisk, je to v poriadku, ale nie je to primárny cieľ mojej stránky.

Ak máš nejaké otázky : info@redballblue.com

SiteLock