O mne

Mňa chytili zhruba v marci 2015 a preto som im venovala aj túto stránku, aby tak ako mne robia BTC radosť, mohli robiť radosť aj každému novému nadšencovi.

Asi rok som sa len oboznamovala, využívala iba Free stránky. Neskôr som vyskúšala investovať min.sumu. O mojom pokuse byť trader píšem TU

Bitcony sú skoro všade označované ako mena budúcnosti, ale veď.. platba BTC už predsa funguje… dá sa s nimi platiť v obchodoch, za služby… dá sa s nimi obchodovať na burze. Tak aká budúcnosť? Je to predsa už súčasnosť.​

V záložke Free BTC úmyselne uvádzam min sumu, ktorú môžeš získať. Mňa osobne rozčuľuje ak natrafím na odkaz/info, že na ňom môžem získať až napr. 10 000 satoshi, len žiaľ už sa tam neuvádza, že to je maximálny zisk. Presne ako keď nastúpiš na nové miesto v práci s tipom, že Tvoj mesačný plat môže byť až 5 000€. Nepovedia Ti, že iba v prípade ak to dotiahneš na riaditeľa. Alebo ak si kúpiš nejaký žreb s info, že môžeš získať až 1 000 000€. A po zoškriabaní výherných políčok zistíš, že si nevyhral nič. Ale ak Ti ja uvádzam, že získaš napr. 50 satoshi a Tebe nabehne odmena 500 satoshi.

V ktorom prípade sa viac potešíš?

V tom, ktorý používam ja alebo v tom, ktorý sľubuje najvyššiu výhru? Ja nepotrebujem nikoho oblbovať, len aby klikal na moje odkazy. Pre mňa je táto stránka niečo, čo robím rada a teší ma to. Nerobím to preto, aby som na niekom zarobila. Samozrejme, ak mám pri tom čo ma teší aj zisk, je to v poriadku, ale nie je to primárny cieľ mojej stránky.

Ak máš nejaké otázky : info@redballblue.com