Cryptonator

Moja Prvá Webpeňaženka

CRYPTONATOR


ako svoju prvú peňaženku som si vybrala CRYPTONATOR.

Neviem prečo, jednoducho sa mi zapáčila a tak som si tam vytvorila svoju prvú bitcoin-adresu. Je to vlastne multi-peňaženka.

Podporuje viacero kryptomien

Funguje tu samozrejme prevod medzi menami alebo SEPA prevod. Nemala som dlho s peňaženkou problém, všetko klapalo ako malo. Len občas mala stránka nejaké problémy s pripisovaním BTC platieb. Ja si vždy kontrolujem či odoslaná platba napr. zo stránok ktoré majú vyplácanie až po dosiahnutí nejakého limitu alebo zo stránok typu faucetHUB a zopárkrát som musela písať adminovi peňaženky, že mám chýbajúcu transakciu. Admin samozrejme ochotne vždy komunikoval a chýbajúcu platbu hneď pripísal bez akéhokoľvek meškania alebo problému, len.. čo ak si náhodou niekto tieto platby nekontroluje?

Takže toto bol dôvod, prečo som sa začala obzerať po iných peňaženkách. Preto som si z CRYPTONATOR vybrala svoje účty a premiestnil ich na svoju novú peňaženku. Možno tie problémy s transakciami boli iba v čase, keď mal BTC vysoký nárast ceny alebo neviem čo..ale ja rozhodne nechcem prísť o svoje BTC.

Viac info o peňaženke môžeš nájsť na jej webovej stránke CRYPTONATOR alebo na stránkach cryptocoinsnews alebo cryptocompare