Categories
Blogy

Ja milujem piatky

Neviem ako iný ľudia, ale ja piatky milujem. Aj keď tradične vždy v piatok neviem prečo začne fungovať zákon schválnosti a pokiaľ sa aj celý týždeň v práci nič nepokazilo, tak v piatok sa to určite pokazí.

Pravidelne každé ráno, keď idem do práce, tak po sprche nasleduje môj rituál – masáž chodidiel. Celý deň ma predsa nosia, tak si podľa mňa zaslúžia, aby sa aspoň pár minút s nimi niekto pomaznal. A keď som si dnes ráno masíroval nohy, tak som zo žartu začal ženským hlasom:  oóóó..neprestaáááň…. Moja žena, ktorá sa práve upravovala v kúpeľni, prišla za mnou so slovami: čo máš orgazmus? Usmiali sme sa na seba a vedel som, že bude pekný deň. Keď sme už obaja spolu odchádzali z bytu, tak mi pri nastupovaní do výťahu stúpila na nohu, no že aký fajny piatok.

 

V práci som zistil, že môj šéf ma úplne úžasnú náladu, asi zase nemal doma stredu, tak si to musí kompenzovať v práci, ale veď aj takí ľudia musia existovať. Sa z toho nezbláznim predsa. Kolega, ktorý býva v blízkosti Tesca priniesol pre kolegyňu akciový džús, tak sme si robili srandu, že nech mu kolegyňa napíše celý zoznam toho, čo všetko doma potrebuje a môže jej to kolega nakupovať. No to by som si mohol začať hľadať nový byt, lebo by ma žena vyhodila. Veď jej povedz, že to pre takú špatnú s tromi bradavicami. Na to som reagoval ja: no ako Ťa poznám, Ty by si sa určite pomýlil a povedal, že s tromi bradavkami a len potom budeš mať oheň na streche.

 

Neskôr som chvíľu ešte chatoval so známou z USA . Chcel som jej napísať vetu: ja veľmi rád lichotím, len som nenašiel správny výraz v službe google, tak som sa išiel poradiť s kolegyňou, ktorá vie perfektne po anglicky. A keď mi povedala, že také slovo neexistuje – no to čo? Čo angličania vôbec nelichotia? To čo je za krajinu? Ale našla mi vraj nejaké iné slovo, lenže keď mi prišla odpoveď od tej známej z USA, že som jej napísal niečo v takom význame ako keď muž žiada ženu o ruku, tak som kolegyni povedal: zabijem Ťa, teraz si myslí, že sa chcem s ňou oženiť.

 

Poobede prídu k nám naši na celý vikend, tak viem, že ma čakajú ďalšie dva takéto podarené dni. A za to som životu nekonečne vďačný.