Categories
Blogy

intímna chvíľka vo výťahu

Dnes sme sa vybrali so ženou na väčšie nákupy mimo mesto, kde bývame. Do veľkého obchodného centra.

Hoci ja som mal v pláne iba jednu vec – fyzicky si obhliadnuť chladničky, čo znamená: výška, veľkosť, otváranie, priečinky a proste, ako mi bude ” sedieť ” doma v kuchyni.

Ale to vieš, nákupy so ženou sa nezaobídu bez návštevy aspoň jedného obchodu s oblečením. Vošli sme do (už asi štvrtého) takéhoto obchodu, ktorý mal dve poschodia a jeden výťah. Prešli sme prízemie a hovorím: Poďme výťahom, veď načo tu je? Áno, priznávam, už som bol unavený a boleli ma nohy. Netuším z akého dôvodu som si všimol blízko výťahu mladú mamičku s kočíkom a asi jej mamou, ako prezerajú stojany s oblečením. Vošli sme do výťahu a Lisa stlačila gombík.

A teraz si to predstav

Stojíme vo výťahu, rozprávame sa. Zrazu sa dvere otvoria a pred výťahom čaká tá mamička, ktorú som si všimol dolu, na prízemí. V duchu si vravím: to, ako tak rýchlo mohla prejsť hore, na prvé poschodie aj s kočíkom???? A aj to tu obehať, že už chce ísť zase dolu. To je aká silná žena, keď po schodoch dokázala odniesť kočík, za ten krátky čas, čo sme ja a Lisa boli vo výťahu. Vyšli sme z výťahu a v tom mi Lisa hovorí, veď tu sme už boli, to je prízemie. Pozerám na ňu nechápavo a až potom mi to došlo.

To akože sme boli stále na mieste????

Obaja sme sa pustili do obrovského rehotu. Áno, Lisa vo výťahu stlačila gombík, ale zrejme ten, ktorým sa iba zavrú dvere, boli sme za rozprávaní. Postáli sme si vo výťahu, no a, čo? Potom sme už hore ani nešli, lebo toto nás dostalo. Išli sme sa najesť a domov.

Aké to je fajn, keď sa občas z takéhoto kiksu stane niečo, čo Ťa dokáže rozosmiať a precvičí Tvoje brušné svalstvo.

Stalo sa aj Tebe niečo takéto? Alebo máš aj Ty svoje výťahové kiksy, lebo občas veru premýšľam, aj ja, ktorý gombík treba stlačiť. Ale to by potom neexistoval tento krátky blog. Tak nech máš pekný deň.