FaucetHUB / ePay / Faucetsystem

Január 2020: Tie férové stránky už rozbiehajú znovu činnosť. Vznikli nové zber.stránky ako napr. CCBOX alebo ďaľšia Express Crypto, ktoré dokážu znovu zberať odmeny z Free BTC. Vždy si však preštuduj stránku vopred, aby si neprišiel ani o “cent”.
December 2019 : FaucetHub skončil – pokiaľ sa nájde nová náhradná stránka, neklikaj na stránky, ktoré posielajú priamo na FaucetHub. Viac TU
niektoré super stránky o tom aj informuju a skončili, ako napr. FreeDGB


super stránka, na ktorú odchádzali satoshi (zo stránok s Free BTC) a odtiaľ ich po dosiahnutí Tebou stanoveného limitu FaucetBox posielal do Tvojej peňaženky. Fungovalo to na BTC, LTC, DOGE, Peer, Prime a Dash.

Ale 19.12.2016 stránka prestane fungovať.

Oficiálny oznam ako to bude prebiehať si môžeš prečítať


TU.

Je tam síce uvedená možnosť presunu z FaucetBox na Paytoshi, len ak si pozorne tú stránku pozrieš, zistíš, že táto stránka končí svoju činnosť tiež.


faucetHUB


Na stránke faucetHUB si môžeš sporiť BTC, LTC, DOGE, Peercoin, Primecoin, Dash a Blackcoin.


Po registrácií si nezabudni aktivovať 2-Factor Authentication, aby bol Tvoj účet chránený proti zneužitiu treťou stranou.


V položke Wallet Addresses si pridaj svoju adresu.


A potom si už iba kontroluj svoj balance TU

poplatky na stránke :


moje skúsenosti so strankou TU ePay


Na stranke si môžeš sporiť  BTC, LTC, DOGE, Prime, Peer, Dash, Monero, Ethereum, Zcash, Fantom, Ripple a Sync.


poplatky na stránke :


ePay moje skúsenosti so stránkou nájdeš TU

FaucetSystem


Na stranke sa môžeš zaregistrovať a vytvorí sa Ti nová BTC adresa

alebo : jednoducho iba zadáš svoju existujúcu adresu sem a klikneš na CHECK BALANCE a potom už iba zbieraš satoshi

Stránka FaucetSystem má vlastnú sieť/list Free BTC stránok.

Poplatky na stránke :

FaucetBox končí

Kedysi moja prvá zberňa, ktorú som poznala. Žiaľ ukončila svoju činnosť (škoda). Avizovala to na viacerých stránkach s FreeBTC a aj na domovskej stránke FaucetBox, že dňa 19.12.2016 ukonči svoju činnosť. Podľa mňa super stránka, ktorá bola akási multizberňa viacerých cryptomien. Všetky stránky následne prešli na faucetHUB a ePay.

Celé toto ukončenie prebehlo bez problémov a hladko. Ja osobne som dala príkaz na transfer všetkých mojich kryptomien do mojej peňaženky a teda nenavštevovala už FreeBTC stránky, ktoré ešte nemali možnosť poslať svoje satoshi aj na inú adresu ako FaucetBox.

Načo zbytočne posielať satoshi niekomu cudziemu. Oficiálny oznam ako to malo prebiehať si môžeš prečítať TU. Je tam síce uvedená možnosť presunu z FaucetBox na Paytoshi, len ak si pozorne tú stránku pozrieš, zistíš, že táto stránka končí svoju činnosť tiež.  faucetHUB  Nová zberňa, ktorá nahradila starý – dobrý FaucetBox . Na faucetHUB si môžeš sporiť BTC, LTC, DOGE, Blackcoin, Dash, Peercoin a Primecoin. Pre viac info klikni TU  Moja skúsenosť s faucetHUB TU

ePay

Ďalšia zberňa, ktorá nahradila starý – dobrý FaucetBox. Na stranke ePay si môžeš sporiť BTC, LTC, DOGE, Prime, Peer, Dash, Monero, Ethereum, Zcash, Fantom, Ripple a Sync. Pre viac info klikni TU  Moja skúsenosť s ePay TU

FaucetSystem

FaucetSystem je podľa mňa stránka asi najviac podobná starému FauceBoxu. Je tam možnosť registrácie a vytvorenie novej BTC adresy, ale dá sa overiť už aj existujúca adresa, bez nutnosti registrácie. Zatiaľ stránka podporuje iba BTC adresy.  Pre viac info klikni TU