FaucetHUB / ePay / Faucetsystem

                     

 

 

super stránka, na ktorú odchádzali satoshi (zo stránok s Free BTC) a odtiaľ ich po dosiahnutí Tebou stanoveného limitu FaucetBox posielal do Tvojej peňaženky. Fungovalo to na BTC, LTC, DOGE, Peer, Prime a Dash. Ale 19.12.2016 stránka prestane fungovať.

Oficiálny oznam ako to bude prebiehať si môžeš prečítať

TU.

Je tam síce uvedená možnosť presunu z FaucetBox na Paytoshi, len ak si pozorne tú stránku pozrieš, zistíš, že táto stránka končí svoju činnosť tiež.


                 

faucetHUB 


Na stránke faucetHUB si môžeš “zaparkovať” svoje adresy na BTC, LTC, DOGE, Peercoin, Primecoin, Dash a Blackcoin.

Po registrácií si nezabudni aktivovať 2-Factor Authentication, aby bol Tvoj účet chránený proti zneužitiu treťou stranou.

V položke Wallet Addresses si pridaj svoju adresu.

A potom si už iba kontroluj svoj balance

TU 

 poplatky na stránke : 

      


moje skúsenosti so strankou TU

ePay


Na stranke si môžeš “zaparkovať” svoju adresu na BTC, LTC, DOGE, Prime, Peer, Dash, Monero, Ethereum, Zcash, Fantom, Ripple a Sync.

poplatky na stránke :  

 

 

  ePay

 moje skúsenosti so stránkou nájdeš

TU

 

FaucetSystem


Na stranke sa môžeš zaregistrovať a vytvorí sa Ti nová BTC adresa

alebo :

jednoducho iba zadáš svoju existujúcu adresu sem a kliknes na CHECK BALANCE  a potom už iba zbieraš satoshi

Stránka FaucetSystem má vlastnú sieť/list Free BTC stránok.

Poplatky na stránke :

 

 

Kedysi moja prvá zberňa, ktorú som poznala. Žiaľ ukončila svoju činnosť (škoda). Avizovala to na viacerých stránkach s FreeBTC a aj na domovskej stránke FaucetBox, že dňa 19.12.2016 ukonči svoju činnosť. Podľa mňa super stránka, ktorá bola akási multizberňa viacerých cryptomien. Všetky stránky následne prešli na faucetHUB a ePay.

Celé toto ukončenie prebehlo bez problémov a hladko. Ja osobne som dala príkaz na transfer všetkých mojích kryptomien do mojej peňaženky a teda nenavštevovala už FreeBTC stránky, ktoré ešte nemali možnosť poslat svoje satoshi aj na inú adresu ako FaucetBox. Načo zbytočne posielať satoshi niekomu cudziemu. Oficiálny oznam ako to malo prebiehať si môžeš prečítať TU. Je tam síce uvedená možnosť presunu z FaucetBox na Paytoshi, len ak si pozorne tú stránku pozrieš, zistíš, že táto stránka končí svoju činnosť tiež.

 

Nová zberňa, ktorá nahradila starý – dobrý FaucetBox . Na faucetHUB si môžeš “zaparkovať” svoju adresu na BTC, LTC, DOGE, Blackcoin, Dash, Peercoin a Primecoin.

Pre viac info klikni TU

Moja skúsenosť s faucetHUB TU

 

Ďalšia zberňa, ktorá nahradila starý – dobrý FaucetBox. Na stranke ePay si môžeš “zaparkovať” svoju adresu na BTC, LTC, DOGE, Prime, Peer, Dash, Monero, Ethereum, Zcash, Fantom, Ripple a Sync.

Pre viac info klikni TU

Moja skúsenosť s ePay TU

 

FaucetSystem je podľa mňa stránka asi najviac podobná starému FauceBoxu. Je tam možnosť registrácie a vytvorenie novej BTC adresy, ale dá sa overiť už aj existujúca adresa, bez nutnosti registrácie. Zatiaľ stránka podporuje iba BTC adresy.

Pre viac info klikni TU

 

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
RED . BALL . BLUE
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien