Categories
Blogy

Dokážeš podviesť sám seba?

Keď som sa Ti dnes pozrel do očí, vedel som, že čokoľvek urobím, stále Ťa milujem. Že môžem kamkoľvek ísť a s kýmkoľvek sa stretnúť, cítil som, že si vo mne hlboko “zasadená” a ja som proti tomu bezmocný.

Keď som sa Ťa dotkol a cítil ako sa rozumom chceš brániť, ale Tvoje telo vraví niečo iné, cítil som, že si moja a ja som Tvoj. Keď som bol úplne blízko Teba a cítil som Tvoj parfém, vnímal som seba ako lietajúceho ducha, ktorý oboplával Tvoje telo a snažil sa ten pocit umocniť privretím viečok. Keď si sa na mňa usmiala, bolo to akoby som vyhral nekompromisný boj. Keď som Ťa chytil za ruku, spomenul som si na pieseň “Ruka v ruke“, ktorú som počúval, keď som prvýkrat išiel ku Tebe domov. Keď som Ti dal prvú pusu, cítil som tlak krvi až v hrdle. Keď sa môj jazyk stretol s Tvojim, v hlave sa mi premietli všetky chute, ktoré milujem a keď som Ťa pritlačil ku sebe a vnímal Tvoje prsia natlačené na mne, musel som sa veľmi ovládať, aby som zostal stáť v pozore. Som vzrušený myšlienkou na Teba.

 

Keď som na Facebooku hral hru a nevedel som si pomocť, tak si ma nechala sa trápiť, lebo vraj mi to pomôže s vytrvalosťou. Keď som Ťa neskôr pritlačil ku stene a nalepil sa na Teba, vsunul moju nohu medzi Tvoje stehná, tak som Ti zašepkal, že neviem byť vytrvalý, lebo som zmätený a vzrušený a celý bez seba, keď Ťa mám pri sebe.

 

A teraz, keď som zostal na chvíľu sám, uvedomil som si, že sa musím nechať poriadne vybičovať svojimi hormónmi, aby som dokázal niečo, čomu sa bránim ja aj moje telo. Aby som dokázal držať v objatí inú vôňu než tú, ktorú milujem. Lebo len potom toto všetko skončí. Keď budem poriadne natlakovaný túžbou, viem že vtedy zlyhám. Keď človek podvedie niekoho iného, je to nečestné gesto. Keď človek musí podviesť sám seba, je to smutné. Žiaľ. Niekedy je to jediná voľná cesta.