O stránke

 

 

Ako je už avizované na viacerých stránkach s FreeBTC a aj na domovskej stránke FaucetBox, dňa 19.12.2016 ukončuje svoju činnosť táto podľa mňa super stránka, ktorá bola akási multizberňa viacerých cryptomien. Zatiaľ je avizovaný prechod na faucetHUB  ePay.

Celé toto ukončenie prebehne podľa mňa bez problémov a hladko. Ja osobne som už dala príkaz na transfer všetkých mojích kryptomien do mojej peňaženky a teda nenavštevujem už FreeBTC stránky, ktoré ešte nemajú možnosť poslat svoje satoshi aj na inú adresu ako FaucetBox. Načo zbytočne posielať satoshi niekomu cudziemu. Oficiálny oznam ako to bude prebiehať si môžeš prečítať TU. Je tam síce uvedená možnosť presunu z FaucetBox na Paytoshi, len ak si pozorne tú stránku pozrieš, zistíš, že táto stránka končí svoju činnosť tiež.

  Nová zberňa, ktorá nahradila starý – dobrý FaucetBox . Na faucetHUB si môžeš “zaparkovať” svoju adresu na BTC, LTC, DOGE, Blackcoin, Dash, Peercoin a Primecoin.

Pre viac info klikni TU

Moja skúsenosť s faucetHUB TU

  Ďalšia zberňa, ktorá nahradila starý – dobrý FaucetBox. Na stranke  ePay si môžeš “zaparkovať” svoju adresu na BTC, LTC, DOGE, Prime, Peer, Dash, Monero, Ethereum, Zcash, Fantom, Ripple a Sync.

Pre viac info klikni TU

Moja skúsenosť s ePay    TU

  FaucetSystem je podľa mňa stránka asi najviac podobná starému FauceBoxu. Je tam možnosť registrácie a vytvorenie novej BTC adresy, ale dá sa overiť už aj existujúca adresa, bez nutnosti registrácie. Zatiaľ stránka podporuje iba BTC adresy.

Pre viac info klikni TU

 

 

 

Ako vznikol Bitcoin


ak niekto s BTC začína a potrebuje si prečítať nejaké “omáčky” okolo toho alebo priam slohové práce, tak skús pozrieť  > ako vznikol Bitcoin < alebo si nechaj poradiť od uja  “google”. 

 

Bitcoin – Satoshi


Bitcoin ako každá mena ma svoje “drobné”, teda menšie časti, ktoré sa volajú satoshi.

1 satoshi = 0,00000001BTC.

10 000 000 satoshi = 0,1 BTC.

100 000 000 satoshi = 1 BTC.

Dobre vidíš, bitcoin má až 8 miestne číslo čo sa týka vzájomného pomeru so satoshi.

 

Bitcoiny si môžeš :


 – nakúpiť

    (ako napr.nejakú inú menu a takto ich mať, obchodovať s nimi, kupovať za ne tovar, platiť za služby…)

 – zadarmo získať.

Podotýkam – ak si to teraz pochopil, že zadarmo získať = byť už zajtra milionár, tak musíš dlho čakať. Táto druhá možnosť je síce zadarmo, ale je to o trpezlivosti a pracnosti.

Ale z mojej skúsenosti môžem povedať – dá sa týmto spôsobom prísť k bitcoinom, záleží od času, ktorý tomu venuješ.

Nad tou prvou možnosťou som nikdy neuvažovala – teda nakúpiť si bitcoiny. Veď tak isto ako za nejakú službu zaplatím eurom, tak isto zaplatím aj BTC. Je síce pravda, že raz je hodnota BTC menej, inokedy viac, záleží od burzy.

Ale mňa od začiatku lákala tá možnosť, získať ich zadarmo = neinvestovať do toho nič viac ako svoj čas.

 

Bitcoiny zadarmo


A kde dostanem bitcoiny zadarmo?

    Free BTC

 

  BlackList

 

  nefunkčné odkazy

 

minimálny denný zisk  BTC pri kliknutí 1x na všetky odkazy v grafickom prevedení

 

No Label
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien