O mne

O MNE

Mňa chytili zhruba v marci 2015 a preto som im venovala aj túto stránku, aby tak ako mne robia BTC radosť, mohli robiť radosť aj každému novému nadšencovi.

 

Asi rok som sa len oboznamovala, využívala iba Free stránky. Neskôr som vyskúšala investovať min.sumu a momentálne mám chrobáka v hlave, že upustím od Free stránok a prejdem na nejaký iný “vlnitý pohyb” so svojimi satoshi.

 

V záložke Free BTC úmyselne uvádzam min sumu, ktorú môžeš získať. Mňa osobne rozčuluje ak natrafím na odkazs info, že na ňom môžem získať napr. 10 000 satoshi, len žiaľ už sa tam neuvádza, že to je max.možný zisk. Presne ako keď nastúpiš na nové miesto v práci s tipom, že Tvoj mesačný plat môže byť až 5 000€. Nepovedia Ti, že iba v prípade ak to dotiahneš na riaditeľa. Alebo ak si kúpiš nejaký žreb s info, že môžeš získať až 1 000 000€. A po zoškrabaní výherných políčok zistíš, že si nevyhral nič. Ale ak Ti ja uvádzam, že získaš napr. 50 satoshi a Tebe nabehne odmena 500 satoshi. V ktorom pripade sa viac potešíš? V tom, ktorý používam ja alebo v tom, ktorý sľubuje najvyššiu vyhru? Ja nepotrebujem nikoho oblbovať, len aby klikal na moje odkazy. Pre mňa je táto stránka niečo, čo robím rada a teší ma to. Nerobím to preto, aby som na niekom zarobila. Samozrejme, ak mám pri tom čo ma teší aj zisk, je to v poriadku, ale nie je to primárny cieľ mojej stránky..

AKO VZNIKLA TÁTO STRÁNKA ...

 

Bitcony sú skoro všade označované ako mena budúcnosti, ale veď.. platba BTC už predsa funguje… dá sa s nimi platiť v obchodoch, za služby… dá sa s nimi obchodovať na burze. Tak aká budúcnosť? Je to predsa už súčastnosť.